Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Eksporter
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 3 Million-5 Million
pc Export: 50% - 60%
Wprowadzenie

Changsha glory import and export trade co., Ltd jest profesjonalistą w zakresie nowych generatorów baterii energetycznych, produktów zapalników fajerwerków i eksportu produktów do efektów scenicznych.Dostarczamy produkty najwyższej jakości do klientów w ponad 60 krajach.

 

Nowy generator akumulatorów energetycznych to nasz nowy wynalazek, który wykorzystuje stop aluminium jako biegun ujemny, elektrodę powietrzną jako biegun dodatni, dodaje elektrolit i wodę, aby wytworzyć energię elektryczną, napięcie wyjściowe wynosi od 5 v do 9 v, moc wynosi: 10-30 w, Pojemność od 200AH do 300Ah, możemy również wykonać duży generator mocy w niestandardowych wymaganiach, takich jak 2000 W, 48 v wyjście i tak dalej.

 

Produkty zapalników fajerwerków obejmują zapalnik elektryczny do fajerwerków, system zapłonowy, stojaki, rury zaprawy i tak dalej.

 

Urządzenie do efektów scenicznych obejmuje iskrzącą dużą maszynę, iskrzącą mini maszynę, iskrzący spadek, iskrzący cyklon, maszynę płomieniową, wytwornicę mgły, strumień dymu i tak dalej.

 

Posiadamy własne fabryki ---- Hunan Seirios New Material technology Co., ltd i fabryka fajerwerków Liuyang bridge, dzięki czemu możemy stale opracowywać nowe produkty i kontrolować jakość ściśle samodzielnie.Nasze produkty mają CE, RoHS na rynek europejski, FCC na rynek amerykański.Mamy wiele produktów do wyboru dla klientów, możemy również zaakceptować specjalne wymagania klientów i dostosować produkty dla klientów.Oczekuj współpracy z Tobą!

Historia

Nasze produkty mają CE, RoHS na rynek europejski, FCC na rynek amerykański. Mamy wiele produktów do wyboru dla klientów, możemy również zaakceptować specjalne wymagania klientów i dostosować produkty dla klientów. Oczekuj współpracy z Tobą!

Usługa

Changsha glory import and export trade co., Ltd jest profesjonalistą w zakresie nowych generatorów baterii energetycznych, produktów zapalników fajerwerków i eksportu produktów do efektów scenicznych. Dostarczamy produkty najwyższej jakości do klientów w ponad 60 krajach.