Wyślij wiadomość
Dom

HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Głównie skupiamy się na produktach nowej energii, w tym na bateriach i pojazdach nowej energii, zwłaszcza na czysto elektrycznych samochodach.

 

Mamy własny producent baterii, fabryka zajmuje powierzchnię prawie 4000 metrów kwadratowych i jest profesjonalnym producentem zasobów zasilania z magazynu energii,z silnym niezależnym badaniem i rozwojemNasze produkty zasilania przeszły certyfikaty CE, ROHS i FCC itp. i uzyskać certyfikaty patentowe tech również.

Chiny HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Po ponad 10 latach pracy, rozszerzyliśmy również nasze produkty na pola motoryzacyjne i współpracujemy głęboko z dużymi i słynnymi producentami.

Z kolei w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, samochodów użytkowych, a także pojazdów specjalnego użytku, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych, w przypadku sprzedaży samochodów osobowych.

Chiny HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

Podczas całej współpracy z klientami, zawsze przestrzegaliśmy zasady "Technologia oparta, zorientowana na usługi" i koncepcji "podwójnego zwycięstwa",Aby więcej ludzi na całym świecie wiedziałoNasze zarządzanie trybem 5A może zapewnić, że wszystkie produkty mogą ściśle spełniać potrzeby klienta i skonfigurować kompletny system pozyskiwania i dostaw,Aby zapewnić naszym klientom jak najkrótszy czas dostawy, najbardziej konkurencyjne ceny i najlepsze ilości pojazdów.

 

Na podstawie ciężkiej pracy w ciągu ostatnich lat nasze produkty z powodzeniem eksportowane są do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kolumbii, Kazachstanu, Rosji, Algierii, Libanu, Jordanii i Sudanu itp.kraje, które zyskały dobrą reputację lokalnieZyskał dobrą reputację w lokalnym mieście.

 

Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów, aby obsłużyć większą liczbę konsumentów na całym świecie w czasie tej Nowej Energii.

Zobacz więcej O nas
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : SYEV

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : >1,000,000

Rok założenia : 2023

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny HaiNan SynYune EV Technology Co.,Ltd Certyfikaty